Mamucia Dolina

Witryna w trakcie przebudowy.

W sprawach związanych z ofertą turystyczną Mamuciej Doliny zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 606 650 386 / 86 217 86 86 lub pod adresem email: m.dabrowski@mamuciadolina

Nr konta bankowego: 91 2030 0045 1110 0000 0175 9890

fb
Agroturystyka

Spływy kajakowe Biebrza

Biebrza to rzeka przyciągająca rzesze ludzi nie tylko żądnych podziwiania jej unikalnych przyrodniczych walorów, ale też jest doskonałym miejscem do rekreacji i dobrej zabawy w gronie przyjaciół czy rodziny. My proponujemy połączyć jedno i drugie poprzez spływy kajakowe, które nasze gospodarstwo agroturystyczne z powodzeniem organizuje od wielu lat. Gwarantujemy przy tym nieco zdrowego wysiłku, niezapomniane widoki i po prostu dobrą atmosferę, niezależnie od wielkości czy wieku grupy.

untitled-52.png

Kajaki Biebrza - sprzęt, trasy, noclegi

Organizowane przez nas spływy kajakowe potrafimy zawsze dostosować do wielkości grupy, jak i czasu, który może ona poświęcić. Kajaki zapewniamy my - wystarczy ich nawet na duże spływy w grupie 50 osób. Dla urozmaicenia można spróbować sił wiosłując w trzyosobowym canoe, którym również świetnie przemierza się Biebrzę.

Nim ruszymy w górę rzeki, pozostaje jeszcze wybór trasy. Dla tych, którzy dopiero pierwszy raz próbują swoich sił, lub po prostu nie mają wiele czasu - możemy zaproponować krótkie, kilkukilometrowe ledwie spływy kajakowe. Zaś dla tych grup, gdzie kajaki to nie pierwszyzna, jesteśmy w stanie zorganizować spływy praktycznie na całej długości Biebrzy (łączny dystans około 170-180 km).

untitled-139.png

Taka eskapada kajakami trwa zwykle 3-4 dni, więc z natury rzeczy noclegi muszą mieć miejsce na ich trasie. Grupy będą je spędzać na polach biwakowych, które znajdują się w dogodnych miejscach wyznaczanych przez Biebrzański Park Narodowy.

Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdz czy mamy dla ciebie cos ciekawego!

logo
ul. Szostaki 13
18-420 Jedwabne

Tel. 606-650-386

E-mail: biuro@mamuciadolina.pl
sprawdz na mapie