Domek Ogrodnika

Domek-ogrodnika

Domek ten to idealne miejsce dla osób, które chcą spędzić wspólnie czas z dala od hałasu i ruchu miasta. Na jego tarasie można, po dniu pełnym wrażeń, poddać się chwilom wytchnienia i podziwiać bezkres rozlewiska Biebrzy, wysłuchując odgłosy jej dzikich mieszkańców. Jego parter posiada salon z kominkiem, jedną z sypialni, kuchnię, łazienkę z prysznicem + WC. Z kolei poddasze to trzy sypialnie o różnej wielkości. Nocleg w Domku Ogrodnika może spędzać 10 osób.

 

zobacz galerię >

Fauna i flora

Fauna i flora

Dolina Biebrzy to miejsce w którym nie sposób się nudzić. Gościom Mamuciej Doliny, poza samym wypoczynkiem w nieskażonej cywilizacją okolicy, chcemy zapewnić wiele umilających ich pobyt atrakcji. Jesteśmy przekonani, że w poniższym katalogu każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie i osób towarzyszących, niezależnie od tego czy będą to uczniowie lub podopieczni, rodzina z dziećmi, czy koledzy z firmy na integracyjnym wyjeździe.

zobacz galerię >

Domek Myśliwego

domek-mysliwego

W pełni odrestaurowany, taki jak i inne obiekty, które mieści nasze gospodarstwo agroturystyczne, jest przytulnym miejscem, z którego okien rozpościera się widok pozwalający każdego dnia gołym okiem podpatrywać budzącą się do życia przyrodę nad Biebrzą. Na jego parterze mieści się salon z kominkiem, łazienka, kuchnia i jadalnia, sypialnia oraz zadaszony taras. Z kolei na piętrze znajdziemy trzy oddzielne pokoje, w tym jedno wyposażone w szerokie małżeńskie łoże. Noclegi w Domku Myśliwego może spędzać 10 osób.

zobacz galerię >

Biebrza

Biebrza-z-lotu-ptaka

Takich miejsc jak Biebrza i jej dolina pozostało na świecie naprawdę niewiele. Tysiące lat niezakłóconego ludzką ręką meandrowania dały podstawę do stworzenia unikalnego ekosystemu. Z roku na rok, ciągle dumną i nieokiełznana, Biebrza stała się chlubą regionu, dzięki czemu Podlasie cieszy się rosnącym zainteresowaniem turystów, którzy mimo rosnącej bazy noclegowej (głównie agroturystyka) swój pobyt muszą organizować z odpowiednim wyprzedzeniem.zobacz galerię >

Dwór nad Biebrzą

Dwor

Jest to stary, położony na wzniesieniu dwór, górujący nad całą okolicą. Do dyspozycji gości są cztery pokoje, każdy wyposażony jest w węzeł sanitarny. Z ich okien rozciąga się przepiękny widok na pradolinę Biebrzy. Gościom dworu oferujemy pełne wyżywienie w oparciu o zdrowe, tradycyjne potrawy. Z kolei jego piwnica to miejsce, gdzie powstają nasze trunki oparte na tradycyjnych, podlaskich recepturach. Dworek mieści też salę projekcyjną, gdzie można obejrzeć zdjęcia i filmy z wypraw na bagna. Noclegi może tu spędzać łącznie 20 osób.

Zobacz galerię >

Mamucia Osada

Osada

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty

zobacz galerię >