Organizowane przez nas imprezy integracyjne dla firm potrafią zadowolić nawet najbardziej wybrednych gości, a żaden z nich nie powinien się nudzić nawet przez chwilę. W minioną sobotę (9 maja) mogła się o tym przekonać blisko 100-osobowa grupa z PSB "Skład Budowlany Podbielski", która w samo południe rozpoczęła zabawę w specjalnie przygotowanym na tę okazję programie, pokazującym, że tylko nad Biebrzą można tak intensywnie spędzić jeden dzień.


Nasze imprezy integracyjne dla firm - dla każdego coś ciekawego.

 

Organizując imprezy integracyjne dla firm, nasze gospodarstwo agroturystyczne kieruje się jedną, podstawową zasadą - żaden z przybyłych gości absolutnie nie ma prawa się nudzić. Cel ten tym łatwiej osiągnąć, gdy każdy z osobna może zdecydować jak ma wyglądać jego zabawa nad Biebrzą. Tym razem goście mieli do wyboru: paintball, rajdy off-road, spływy tratwą lub zajęcia w zrekonstruowanej osadzie paleolitycznej.

 

Zmagania strzeleckie (paintball) i jazda po bezdrożach (off-road) to opcja dla tych, którym imprezy integracyjne mają dostarczyć solidnej porcji adrenaliny. Goście, którzy wybrali paintball, zostali przewiezieni na specjalnie przygotowany teren (ok. 70 arów), gdzie wśród opuszczonych budynków i drzew mogli zmagać się podzieleni na rywalizujące ze sobą grupy. Arena walki na wypełnione farbą kule zachęcała do wypróbowania różnych taktyk i wariantów rozprawy z przeciwnikiem.

 

Miłośnicy ryku maszyn oraz szybszego bicia serca, którzy wybrali przejażdżkę po nadbiebrzańskich bezdrożach, również nie mogli narzekać na nudę. Okolice "Mamuciej Doliny" dawały spore pole do popisu zaproszonym przez nas kierowcom, a jadący z nimi goście mogli w pełni poczuć emocje związane z przemierzaniem wzniesień o bardzo dużym stopniu nachylenia.

 

Gościnna Biebrza - spływy tratwą i biesiada

 

Doskonała pogoda sprawiła również, że nie mniejsze, choć już spokojniejsze wrażenia mieli Ci z gości, którzy zdecydowali się na spływy tratwą. Kilkukilometrowa trasa pozwoliła przekonać się w pełni, jakie uroki kryje Biebrza, a spokojna, relaksująca atmosfera pozwoliła nabrać sił przed kulminacyjną częścią imprezy - biesiadą.

 

Ta odbyła się w naszej paleolitycznej osadzie, pośród ogniska, nad którym dopiekało się przygotowane na tę okazję mięsiwo. Po całym dniu wrażeń goście mogli posilić się oraz napić się piwa. Już po zmroku, zadowoleni i rozbawieni biesiadnicy udali się do domu autokarem. Mamy nadzieję, że ta, jak i inne organizowane przez nas w tym roku imprezy integracyjne dla firm pozostaną na długo w pamięci. Do zobaczenia!