Agroturystyka-z-dziećmi.Agroturystyka powstała z myślą o tych, którzy cenią sobie wypoczynek z dala od pełnych ludzi, hałaśliwych ze swej natury miast i chcą swój wolny czas poświęcić znalezieniu prawdziwego wytchnienia od codziennego zabiegania. Zarówno Biebrza jak i Podlasie są idealnym miejscem na wypoczynek, można tu przyjechać zarówno z rodziną, uczniami (zielone szkoły) jak też z pracownikami i klientami na imprezy integracyjne, aby zaznać uroków agroturystyki.

 

Agroturystyka Podlasie - Biebrza - Noclegi

 

Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w miejscu, to tu od bez mała sześciu stuleci kultywuje się życie zgodne z naturą. We wsi Szostaki (woj. podlaskie) odrestaurowane, dawne domki i dwór służą dziś gościom, którzy ledwie wyjrzą przez okno, a już mogą podziwiać unikalną w skali europejskiej dolinę Biebrzy i okalające ją słynne bagna.

 

Ledwie jeden lub kilka dni spędzone tutaj, z dala od przysłowiowej betonowej dżungli, przekonały już niejednego sceptyka, że rodzima agroturystyka w malowniczym, nieskażonym cywilizacją miejscu, przynosi lepszy efekt niż popularne wyjazdy do zatłoczonych kurortów w egzotycznych krajach. Tacy tutaj chętnie wracają, wszak bagna mają to do siebie, że wciągają.

Domek Ogrodnika

Domek-ogrodnika

Domek ten to idealne miejsce dla osób, które chcą spędzić wspólnie czas z dala od hałasu i ruchu miasta. Na jego tarasie można, po dniu pełnym wrażeń, poddać się chwilom wytchnienia i podziwiać bezkres rozlewiska Biebrzy, wysłuchując odgłosy jej dzikich mieszkańców. Jego parter posiada salon z kominkiem, jedną z sypialni, kuchnię, łazienkę z prysznicem + WC. Z kolei poddasze to trzy sypialnie o różnej wielkości. Nocleg w Domku Ogrodnika może spędzać 10 osób.

 

zobacz galerię >

Domek Myśliwego

domek-mysliwego

W pełni odrestaurowany, taki jak i inne obiekty, które mieści nasze gospodarstwo agroturystyczne, jest przytulnym miejscem, z którego okien rozpościera się widok pozwalający każdego dnia gołym okiem podpatrywać budzącą się do życia przyrodę nad Biebrzą. Na jego parterze mieści się salon z kominkiem, łazienka, kuchnia i jadalnia, sypialnia oraz zadaszony taras. Z kolei na piętrze znajdziemy trzy oddzielne pokoje, w tym jedno wyposażone w szerokie małżeńskie łoże. Noclegi w Domku Myśliwego może spędzać 10 osób.

zobacz galerię >

Dwór nad Biebrzą

Dwor

Jest to stary, położony na wzniesieniu dwór, górujący nad całą okolicą. Do dyspozycji gości są cztery pokoje, każdy wyposażony jest w węzeł sanitarny. Z ich okien rozciąga się przepiękny widok na pradolinę Biebrzy. Gościom dworu oferujemy pełne wyżywienie w oparciu o zdrowe, tradycyjne potrawy. Z kolei jego piwnica to miejsce, gdzie powstają nasze trunki oparte na tradycyjnych, podlaskich recepturach. Dworek mieści też salę projekcyjną, gdzie można obejrzeć zdjęcia i filmy z wypraw na bagna. Noclegi może tu spędzać łącznie 20 osób.

Zobacz galerię >